Apios Racing Team u rally avanturi

Naš zagorski dvojac Florian Šalec i Dario Šamec u punoj brzini na 28. Rallyu u Opatiji

Osim prirodnih ljepota, Opatija se pokazala bajnom destinacijom za rally utrku, i to po 28. put! Brujali su motori 75 rally posada iz Slovenije, Mađarske, Njemačke, Italije, Danske, Grčke i naravno Hrvatske među kojima se našao i naš APIOS Racing Team. Poznatom zagorskom dvojcu Florianu Šalecu i Dariu Šamecu  malo je nedostajalo da stanu na postolje te su završili 4.  u klasi 3 od 6  te su zauzeli 8.  mjesto od 28.  u ukupnom poretku za Prvenstvo Hrvatske (PH)

Pobjedu je odnijela slovenska posada Rok Turk i Blanka Kacin, iza njih je u cilj stigla mađarska posada Andras Hadik i Kristian Kertzes, dok je treća bila također mađarska posada Krisztian Hidek i Istvan Kerek. Saša Horvat i Damir Boc dogurali su do šestog mjesta u klasi 4, dok su Mario Ban i Aleksandra Kovačić zauzeli 7. mjesto u poretku za PH u klasi 5.

Matematika je jasna, APIOS Racing Team postojano se penje na ljestvici najboljih vozača Hrvatske. I punom brzinom vozi dalje!