APIOS Racing Team ponovno uzburkao jet ski vode

Tihomir Kotarski priredio adrenalinsku utrku na Šoderici

Međunarodna utrka Alpe Adria Jet Ski Tour donijela našem Tihomiru Kotarskom vodeće mjesto u ukupnom poretku u klasi GP3 i drugo mjesto u ukupnom poretku u klasi GP4

Podravsko more, odnosno jezero Šoderica, 25. i 26. svibnja bio je epicentar vrhunskih Jet ski pilota koji su se okupili povodom Međunarodne utrke Alpe Adria Jet Ski Tour. Prema rezultatu i dojmovima našeg Tihomira Kotarskog nije nedostajalo adrenalina na koprivničkom jezeru:

‘Druga utrka Alpe Adria Jet Ski Toura na jezeru Šoderica bila je prepuna izazova. Već u petak počeli su problemi s jetom pa sam za subotnje utrke koristio novi jet koji nije dovršen do kraja te sam svaku utrku mijenjao setup. Tako sam u klasi GP3 u obje utrke dohvatio 3. mjesto što znači da sam ukupno u poretku prvenstva nakon dvije utrke trenutno vodeći. U klasi GP4 prvu utrku sam lošije startao i završio tek 4. dok sam u drugoj vožnji završio odmah iza aktualnog svjetskog prvaka Nijemca Salobira na drugoj poziciji te ukupno završio 3. u klasi GP4. Tako sam nakon druge utrke u ukupnom plasmanu prvenstva završio drugi.’

Ova utrka druga je po redu u sklopu Alpe Adria Jet Ski Toura. Prva se vozila u Fažani od 26. do 28. travnja gdje je naš vozač APIOS Racing Teama isto ‘plivao kao riba u jet ski vodama’. Nove avanture tek slijede zato nas pratite na službenoj Facebook i Instagram stranici te na web stranici: www.apios.hr/hr/apios-racing-team